Особлива підтримка українських скороходів на командному чемпіонаті світу в Анталії

274

21 квітня в Анталії завершився командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який запам’ятався не лише олімпійською ліцензією Івана Банзерука й Олени Собчук (детальніше про виступи українців — за посиланням), а й особливою підтримкою українських скороходів.

Адже поряд з Анталією знаходиться притулок БФ «Дитинство без війни» для українських дітей-сиріт, яких було евакуйовано з України після початку повномасштабного вторгнення.

«Безумовно, основна задача нашого проєкту – забезпечити безпечне і комфортне проживання дітей-сиріт, поки в Україні триває війна. Але окрім цього, кожен член нашої команди вважає своєю місією створити такі умови, за яких би діти росли справжніми патріотами, любили Україну та пишалися нею»,- зазначають у фонді «Дитинство без війни».

Тож, за сприяння української та турецької національних федерацій з легкої атлетики і НОК України було створено можливість для дітей-сиріт відвідати чемпіонат світу та повболівати за українських скороходів.

«Мурахи бігали по шкірі, коли діти кричали “Україна”. Більше того, вони вигукували наші імена. Такої підтримки ми давно не відчували», – сказав український скороход Мар‘ян Закальницький.

Також головний тренер Максим Островський, Віктор Бризгін і Олена Борисюк розповіли дітям про особливості спортивної ходьби, познайомили з українськими атлетами, які брали участь у командному чемпіонаті світу, та подарували сувенірну атрибутику і спортивний інвентар.

Власником фотографій є Благодійний фонд «Дитинство без війни». Більше фото — за посиланням

Попередня статтяАнталія-2024: без другої ліцензії, але з гідною боротьбою
Наступна статтяНарада керівництва ФЛАУ з представниками Інституту модернізації та ГО «Об‘єднані спортом»