Знову вище, або як українські легкоатлети виступають після Рима

3190
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Шість медалей, одна з яких золота, одна срібна й чотири бронзові, – стільки виграла українська команда на чемпіонаті Європи в Римі. Проте змагання не для всіх завершилися успішно. У той час як хтось радів медалі чи фіналу, інші не могли собі пробачити того, що не подолали кваліфікацію, адже готовність була дійсно на високому рівні.

Одним з тих, хто їхав у Рим точно за вищим результатом, був стрибун з жердиною Владислав Малихін. І уже за кілька днів після завершення континентальної першості він довів, що дійсно перебуває наразі у ліпшій формі, ніж комусь могло здатися. З результатом 5.56 м він посів друге місце на змаганнях у Льєжі. На жаль, і на цьому турнірі не все склалося для Іллі Кравченка. Він п’ятий (5.16 м).

Бронзовий призер чемпіонату Європи з метання молота Михайло Кохан знову був третім. Цього разу в Бидгощі й з результатом 77.84 м.

Юлія Чумаченко стала третьою зі стрибків у висоту в Афінах (1.90 м), а фіналістка чемпіонату Європи з потрійного стрибка Анна Красуцька посіла восьме місце у Мадриді (13.31 м).

У Маріборі Євген Гуцол фінішував другим з бігу  на 800 метрів (1:48.81 хв), а Данило Даниленко був третім на 400-метрівці (46.29 с).

22 червня на турнірі в Женеві планується виступ Ольги Ляхової, яка після Рима також встигла зробити один старт на коронній 800-метрівці і з часом 2:02.02 хв фінішувала 16 червня четвертою в Тройє.

Роман Кокошко, для якого чемпіонат Європи завершився справжнім розчаруванням (атлет не подолав кваліфікацію), згідно з заявочними протоколами, також виступатиме в Женеві. А до цього з результатом 20.61 м зі штовхання ядра виграв турнір у Соллетуні. Ще двома учасницями змагань у Женеві мають стати стрибунка з жердиною Яна Гладійчук і бар’єристка Анастасія Лазебник.

Також відзначимо четверте та п’яте місця в Кошице стрибуна у висоту Вадима Кравчука (2.19 м)  та стрибунки у довжину Оксани Малогловець (6.09 м).

Катерина Онісімова виграла змагання в Сен-Шамоні, пробігши 800 метрів за 2:16.96 хв.

15 червня на півмарафоні в Чехії Марина Немченко фінішувала третьою (1:13:19 год), а Микола Мевша – п’ятим (1:06:32 хв).

Попередня статтяЮнацький чемпіонат України: шквал емоцій, особисті рекорди та нормативи на чемпіонати Європи й світу
Наступна статтяРоман Кокошко – переможець змагань у Женеві