Ранкова сесія другого змагального дня: боротьба за потрапляння до півфіналів на дистанції 200 м та початок змагань з десятиборства

957
Фото (с)Дмитро Путінцев/ФЛАУ

На стадіоні «Скіф» у Львові триває чемпіонат України. Вечірня програма сьогодні, 29 червня, обіцяє бути дуже насиченою та видовищною, однак і ранкова теж була доволі цікавою та сповненою особистих результатів.

Відбулись кваліфікаційні забіги на дистанції 200 м. Серед чоловіків з кращим результатом та особистим рекордом до півфіналу потрапив Андрій Барабанов (21.93 с). Рената Механчук показала найшвидші секунди серед жінок (25.03 с). Нагадаємо, що у кваліфікаційних забігах не брала участь перша вісімка спортсменів та спортсменок за рейтингом – їх ми побачимо вже ввечері у півфіналі, де вони боротимуться за путівки до фіналу. Фінал відбудеться завтра, 30 червня, у вечірній програмі.

Також розпочали змагання десятиборці. Вранці вони змагались у таких дисциплінах як біг на 100 м, стрибки у довжину та штовхання ядра. За підсумком трьох видів лідером є Максим Зейналян, який оновив особисті результати в кожній із трьох дисциплін (2162 очки).

Жінки-багатоборки теж продовжують свою боротьбу. Після шести видів лідирує Тетяна Білик (4810 очок). Увечері відбудеться останній вид за програмою семиборства – біг на 800 м.

З усіма результатами та розкладом змагань можна ознайомитися за посиланням.

Трансляція чемпіонату України – на каналі ФЛАУ в YouTube або ж на сайті Суспільне Спорт.

Попередня статтяНесподівані розв’язки й добро замість зла, або чим завершився перший день чемпіонату України у Львові
Наступна статтяЧемпіонат України-2024, день 2: перемога Олександра Погорілка, інтриги у фіналі чоловічої висоти та інші результати вечірньої сесії