НОК України та компанія «Самсунг Електронікс» продовжили співпрацю ще на два роки

257
Сьогодні, 27 травня Національний олімпійський комітет України та «Самсунг Електронікс Україна Компані» підписали угоду про продовження співпраці ще на два роки – до кінця 2017-го.
 
Співробітництво НОК України та «Самсунг Електронікс» розпочалося ще у 2000 році, коли українські атлети готувалися до Ігор у Сіднеї. Таким чином воно триває вже протягом 15 останніх років, і триватиме й надалі.
 
– Наша Компанія завжди підтримувала спорт, – заявив президент компанії «Самсунг Електронікс Україна Компані» Джей Сул Ю. – Ще у 1997-му році вона підписала Угоду з Міжнародним Олімпійським Комітетом і й нині продовжує всесвітню олімпійську спонсорську програму. Спорт ідеально виражає цінності нашої компанії і наш дух, який полягає у людях, бездоганності, змінах, цілісності та співпраці. Україні зараз як ніколи потрібні перемоги. Не має жодного сумніву, що «Самсунг» продовжуватиме співпрацю з олімпійською командою України так, як він робив це останні 15 років.
 
– Хочу висловити подяку компанії «Самсунг» за підтримку, – зазначив президент НОК України Сергій Бубка. – Вона є не тільки нашим партнером, але й партнером всесвітнього олімпійського руху. На два роки ми продовжуємо співробітництво. Це дуже важливо для нас. Я дуже вдячний, і хотів би, щоб наша співпраця тривала.
 
– Якими б не були зусилля Уряду, якою б не була значною підтримка спорту з бюджету, цього завжди буде не достатньо, – сказав перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул. – І тому дуже важливо, щоб відбувалася співпраця між державним і недержавним сектором. В цьому сенсі найголовнішим партнером держави є НОК, який потужно і ефективно працює, який має досить багато реальних програм, які реалізовуються і в спорті вищих досягнень, і в масовому спорті. І тому сьогодні дуже приємно бути свідками результатів ефективної роботі НОКу, оскільки підписання угоди про продовження співпраці з компанією «Самсунг» є реальним елементом визнання цієї роботи. Такі великі, серйозні компанії не приходять туди, де не має ефективності та високого ступеню професіоналізму. Тому я хотів би від імені Міністерства подякувати і Національному Олімпійському Комітету України за співпрацю, і керівництву компанії «Самсунг» за підтримку нашого спорту.
 
Зазначимо також, що під час зустрічі Сергій Бубка та Ігор Гоцул високо оцінили значення засідання оргкомітету з підготовки та участі українських спортсменів до Ріо-2016. Також Сергій Бубка оголосив про виділення Національним Олімпійським Комітетом 4 мільйонів гривень на виплату персональних стипендій 32-м українським спортсменам для підготовки до Ігор-2016.
 
Фото – НОК України
Попередня статтяІгор Гоцул: «Держава збільшить фінансування спорту»
Наступна статтяУльтрамарафонці визначили найкращих