НОК України та компанія «Самсунг Електронікс» продовжили співпрацю ще на два роки

6
Сьогодні, 27 травня Національний олімпійський комітет України та «Самсунг Електронікс Україна Компані» підписали угоду про продовження співпраці ще на два роки – до кінця 2017-го.
 
Співробітництво НОК України та «Самсунг Електронікс» розпочалося ще у 2000 році, коли українські атлети готувалися до Ігор у Сіднеї. Таким чином воно триває вже протягом 15 останніх років, і триватиме й надалі.
 
– Наша Компанія завжди підтримувала спорт, – заявив президент компанії «Самсунг Електронікс Україна Компані» Джей Сул Ю. – Ще у 1997-му році вона підписала Угоду з Міжнародним Олімпійським Комітетом і й нині продовжує всесвітню олімпійську спонсорську програму. Спорт ідеально виражає цінності нашої компанії і наш дух, який полягає у людях, бездоганності, змінах, цілісності та співпраці. Україні зараз як ніколи потрібні перемоги. Не має жодного сумніву, що «Самсунг» продовжуватиме співпрацю з олімпійською командою України так, як він робив це останні 15 років.
 
– Хочу висловити подяку компанії «Самсунг» за підтримку, – зазначив президент НОК України Сергій Бубка. – Вона є не тільки нашим партнером, але й партнером всесвітнього олімпійського руху. На два роки ми продовжуємо співробітництво. Це дуже важливо для нас. Я дуже вдячний, і хотів би, щоб наша співпраця тривала.
 
– Якими б не були зусилля Уряду, якою б не була значною підтримка спорту з бюджету, цього завжди буде не достатньо, – сказав перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул. – І тому дуже важливо, щоб відбувалася співпраця між державним і недержавним сектором. В цьому сенсі найголовнішим партнером держави є НОК, який потужно і ефективно працює, який має досить багато реальних програм, які реалізовуються і в спорті вищих досягнень, і в масовому спорті. І тому сьогодні дуже приємно бути свідками результатів ефективної роботі НОКу, оскільки підписання угоди про продовження співпраці з компанією «Самсунг» є реальним елементом визнання цієї роботи. Такі великі, серйозні компанії не приходять туди, де не має ефективності та високого ступеню професіоналізму. Тому я хотів би від імені Міністерства подякувати і Національному Олімпійському Комітету України за співпрацю, і керівництву компанії «Самсунг» за підтримку нашого спорту.
 
Зазначимо також, що під час зустрічі Сергій Бубка та Ігор Гоцул високо оцінили значення засідання оргкомітету з підготовки та участі українських спортсменів до Ріо-2016. Також Сергій Бубка оголосив про виділення Національним Олімпійським Комітетом 4 мільйонів гривень на виплату персональних стипендій 32-м українським спортсменам для підготовки до Ігор-2016.
 
Фото – НОК України