Свято спортивної ходьби в Сумах і привітання Володимиру Голубничому

802

Суми – один з основних осередків розвитку спортивної ходьби в Україні. Саме в цьому місті живе один з найуславленіших скороходів в історії світової легкої атлетики Володимир Голубничий. Тут проводяться змагання на його честь, а в червні впродовж багатьох років саме це місто приймає чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км.

Ось і цього року 6 червня у Сумах розіграли медалі чемпіонату України зі спортивної ходьби на 20 км. Але на цьому спортивне свято не завершилося.

Після фінішу на двадцятці відбувся відкритий чемпіонат міста Сум зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона, Почесного громадянина Володимира Голубничого. Участь у ньому взяли вихованці місцевих ДЮСШ, а також ветерани легкої атлетики. Учасники долали дистанції 2 і 3 км.

В урочистих церемоніях нагородження чемпіонату України й чемпіонату міста Сум взяли участь віцепрезидент ФЛАУ Віктор Грінюк, заступниця міського голови Сум Віра Мотречко, секретар Сумської міської ради Олег Резнік, начальний управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євген Походня, начальниця відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради Єлизавета Обравіт і віцепрезидент ФЛА Сумської області Віталій Корж.

Атлетам вручили медалі, дипломи й пам’ятні подарунки.

Після завершення змагань Віктор Грінюк від імені ФЛАУ привітав з ювілеєм дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого. Цього року Володимиру Степановичу виповнилося 85 років. За його плечами п’ять Олімпіад і чотири медалі на них (два золота, срібло й бронза). У 2012 році Володимира Голубничого було введено до Зали слави Всесвітньої легкої атлетики.

Попереду у скороходів ще не один старт на національній і міжнародній аренах. А заключним турніром року якраз і будуть Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

Попередня статтяВікторія Ткачук – перемагає в Чехії з олімпійським нормативом
Наступна статтяУкраїнські перемоги в Турку й Копенгагені та SB від Юлії Левченко