Євген Гуцол і Марія Миколенко – в призових трійках на змаганнях в Еспоо

1372
Фото з особистої сторінки Марії Миколенко в соціальних мережах

10 червня містечко Еспоо, що у Фінляндії, приймало міжнародний легкоатлетичний турнір MOTONET GP. Участь у ньому взяли й двоє українців.

Євген Гуцол фінішував другим з бігу на 800 метрів. Та важливим тут було не лише високе місце, яке посів атлет, а і його результат – 1:46.83 хв. Це другий показник у кар’єрі Гуцола і вперше за останні три роки, коли атлету вдалося «розміняти» 1:47 хв. Переможцем забігу став британець Джошуа Лей (1:45.99 хв).

На дистанції 400 метрів з бар’єрами Марія Миколенко перетнула фінішну лінію другою з часом 57.71 с. Перемогла з національним молодіжним рекордом Фінляндії Вііві Лехікоінен (56.17 с).

***

10 червня також відбулися легкоатлетичні змагання в Афінах, де Віктор Солянов фінішував четвертим на дистанції 110 метрів з бар’єрами (14.10 с).