Марина Бех-Романчук перемагає, а Вікторія Ткачук встановлює РВ у Секешфегерварі

874

«Меморіал Іштвана Дюлая» почався 5 липня у Секешфегерварі (Угорщина) зі змагань з метання молота серед чоловіків і жінок. Михайло Кохан не лише переміг, залишивши позаду лідерів світового сезону, а й встановив особистий рекорд і став єдиним в історії 20-річним атлетом, якому підкорився 80-метровий рубіж – 80.78 м.

Основна програма турніру, який входить до золотої серії Континентального туру Всесвітньої легкої атлетики, відбувалася 6 липня.

Марина Бех-Романчук знову повторила найкращий результат сезону і виграла з ним змагання зі стрибків у довжину (6.79 м).

Вікторія Ткачук понад три десяті секунди скинула з попереднього особистого рекорду на дистанції 400 метрів з бар’єрами й упритул наблизилася до того, щоб вибігти з 54 секунд. 54.02 с – і вона четверта.

Четверте місце посів і Андрій Проценко. Він поділив його з італійцем Джанмарко Тамбері. Обидва стрибнули у висоту на 2.30 метри, а для Андрія це стало повторенням найкращого результату сезону.