Легкоатлетична субота: українці в Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Нідерландах та Німеччині

1302
Фото European Athletics

11 червня відбулося відразу кілька міжнародних змагань. У Женеві, як ми повідомляли раніше, Катерина Табашник перемогла зі стрибків у висоту, Ольга Ляхова стала п’ятою з бігу на 800 метрів, Наталія Кроль повернулася до міжнародних змагань, посівши восьме підсумкове місце. Продовжує рухатися до своїх найкращих результатів і Анастасія Бризгіна, яка в Швейцарії бігла 400 метрів.

На жаль, ці змагання завершилися зі знаком мінус для Світлани Жульжик, яка через пошкодження під час забігу не змогла завершити дистанцію.

***

Традиційні змагання Golden Roof Challenge відбулися на площі Іннсбрука. Марина Бех-Романчук виграла зі стрибків у довжину (6.86 м), а Марія Горєлова була третьою (6.38 м).

У змаганнях зі стрибків з жердиною Марина Килипко посіла третє місце (4.26 м) і була дуже близькою до подолання 4.46, проте в останній момент ледь торкнулася планки й та все ж не встояла. Яні Гладійчук цього разу, на жаль, не підкорилися стартові для неї 4.26 м.

***

Цього ж дня Дмитро Романюк упевнено переміг з бігу на 400 метрів з бар’єрами на змаганнях Gouden Spike в Нідерландах (52.18 с).

***

Аліна Логвиненко перемогла з бігу на 400 метрів на змаганнях у Дортмунді. Дистанцію вона подолала за 54.77 с, вигравши у німкені Лаури Вільгельм, яка була другою, 1.25 с.

Юліанна Каданцева змагалася серед дівчат U18. Вона стала другою з бігу на 100 метрів з бар’єрами (15.03 с) та посіла четверте місце з бігу на 400 метрів з бар’єрами (71.03 с).

Всі результати змагань у Дортмунді

***

Катерина Карпюк перемогла з бігу на 400 метрів на легкоатлетичному турнірі в Конельяно. Час Катерини – 52.78 с.

На дистанції 1500 метрів змагалися три українки. Тетяна Чорновол фінішувала другою (4:22.29 хв), Вікторія Шкурко замкнула першу трійку (4:23.10 хв), а Тетяна Когут посіла сьоме місце (4:30.21 хв).

Євген Гуцол став п’ятим з бігу на 800 метрів (1:47.83 хв).

***

Наталія Бесідовська фінішувала четвертою у другому забігу на 400 метрів на турнірі у Ветцларі (57.55 хв).

***

Ілля Кравченко з результатом 5.00 м посів сьоме місце зі стрибків з жердиною на змаганнях у Цвайбрюкені. Владислав Малихін не впорався зі стартовою висотою.

***

Марія Мазуренко виграла змагання з бігу на 5000 метрів у Геллесгаймі (16:32.11 хв).

***

Катерина Онісімова на змаганнях у Франції з особистим рекордом була 11-ю з бігу на 3000 метрів з перешкодами – 10:49.81 хв. Єлизавета Кобелєва в своєму забігу на 1500 метрів стала 13-ю (5:01.99 хв).