Наталія Кроль не захистить свій титул чемпіонки Європи

1162
Фото (с)Simon Hofmann | European Athletics via Getty Images

Дворазова і все ще чинна чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів Наталія Кроль не зможе захистити всій титул на доріжці Олімпійського стадіону в Мюнхені. Після вдалого виступу в першому колі змагань з найкращим своїм показником сезону 2:00.89, сьогодні представниця Рівненщини не змогла пробитися до вирішального забігу. У першому з двох півфіналів українка фінішувала сьомою з результатом 2:01.84.

Психологічно сьогодні мені було легше, але фізично я набагато краще почувалася вчора, – аналізує свій виступ Наталія Кроль. – Звісно, що ми продумували тактичний план бігу на сьогоднішній півфінал. Зараз мені все ще здається, що я його дотримувалася по всій дистанції, та, вочевидь, недостатньо, якщо щось не спрацювало так, як ми задумували. Ніби то по ходу забігу сили розклала правильно, але на фінішний спурт не вистачило. Чому? Ми встигли зробити значущу частину із запланованого, але, приміром, до деякої роботи я ще просто фізично не готова. Ось саме це недороблене сьогодні далося взнаки. Мова не про бігову програму. Здебільшого йдеться про додаткові тренувальні та відновлювальні комплекси.

Насправді, мені дуже складно дається повернення на доріжку після такої тривалої перерви. Інколи здається, що це в рази важче, аніж починати тренуватися змалечку і набирати спортивну форму з роками.

Дуже прикро, що не вдалося дістатися фіналу. Дуже багато зусиль було затрачено, дуже багато людей допомагали мені, щоб я змогла потрапити на цей чемпіонат Європи. Нинішній сезон такий, що до моєї підготовки мали підключатися навіть ті, хто ніколи в цьому не був і не мав би бути задіяний. Мене тренували і тренер, і чоловік, і мама, і тато… Кожен підключався і допомагав в залежності від обставин. Такої розмаїтої і великої команди я ще ніколи не мала (сміється). Тому невдача на півшляху до фіналу континентальної першості – це не те, що могло б мене зупинити. Я лише на початку свого повернення на бігову доріжку. Як кажуть, це був перший млинець, і до речі, не таким вже й гливким він вийшов. В усякому разі, старт у Мюнхені вселив упевненість, що вибігати з двох хвилин – це для мене цілком реально, навіть найближчим часом.