Ганна Шевчук: «Не хотіла повторення чемпіонату Європи в Мюнхені»

381

Українка Ганна Шевчук на командному чемпіонаті світу-2024 зі спортивної ходьби з результатом 1:32:04 год замкнула число перших 15-ти атлеток на дистанції 20 км. Після фінішу спортсменка поділилася враженнями від змагань з читачами сайту ФЛАУ.

«Оскільки після чемпіонату України були проблеми з ногою, довелося тренуватися менш інтенсивно, – розповідає Ганна Шевчук. – Проте ми не зупинялися, провели збір у Киргизстані, де я намагалася виконувати всі завдання. Але проблеми з ногою у мене вже не перший рік, тож перед стартом вони знову нагадали про себе.

Результатом задоволена відсотків на 50, адже могла йти швидше. Проте я «не сподобалася» суддям і вже на десятому кілометрів отримала від них дві картки. Після цього довелося досить сильно збавити, щоб уникнути третьої і, не дай Боже, ще й четвертої картки, а з нею і дискваліфікації. Такий досвід у мене вже був на чемпіонаті Європи в Мюнхені, і я б точно не хотіла його повторення.

За три-чотири кілометри побачила, що судді вже не мають до мене питань, тому спробувала пришвидшитися знову. Власне, звідси й такий результат. З одного боку, він середній. З іншого, не такий і поганий, адже на чемпіонаті України було 1:35 години.

Будемо працювати далі. Можливо, виступлю ще 25 травня у Словаччині й після цього будемо дивитися, як усе складеться».

Попередня статтяСкороходи Іван Банзерук і Олена Собчук приносять Україні олімпійську ліцензію! Ще одна – під питанням
Наступна статтяАнталія-2024: без другої ліцензії, але з гідною боротьбою