Завантажити календар (XLS, PDF)
Відповідно до рішення Ради від 29.04.2017 року щодо проведення всіх відбіркових змагань лише на сертифікованих стадіонах починаючи з 2019 року
* Змагання відбудуться в зазначеному місті при умові сертицікації стадіону до 01.04.2019 року
п/п | Вид | Назва | Ранг | Країна/Область/Місто | Період проведення | Днів | Організатори | Учасники | Поло ження | Реглам ент | Роз клад | Резуль тати | ||
з | по | |||||||||||||
2019 | ||||||||||||||
СІЧЕНЬ | ||||||||||||||
1 | Всеукраїнські змагання | ХХIII Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти» | ІІІ | UKR | Київ | 11.01.19 | 12.01.19 | 2 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
2 | Відкриті змагання | Відкрита першіть Буської ДЮСШз легкої атлетики |
VI | UKR | м.Буськ | 13.01.19 | 13.01.19 | 1 | ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
3 | Всеукраїнські змагання |
Всеукраїнські змагання збар`єрного та спринтерського бігу пам`яті М.Батруха та Б.Юшка. Кубок КМШВСМ в приміщенні |
V | UKR | Київ | 15.01.19 | 15.01.19 | 1 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
4 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | III | UKR | Суми | 25.01.19 | 26.01.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Сумської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
5 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) у приміщенні | IV | UKR | Суми | 28.01.19 | 30.01.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Сумської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
6 | Чемпіонат міста | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | V | UKR | м.Київ | 31.01.19 | 31.01.19 | 1 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
ЛЮТИЙ | ||||||||||||||
7 | Чемпіонат України | Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів | IV | UKR | Суми | 04.02.19 | 05.02.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Сумської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
8 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед дорослих і молоді у приміщенні. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | III-IV | UKR | Суми | 07.02.19 | 09.02.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Сумської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
9 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання “Love Run” | V | UKR | м.Київ | 10.02.19 | 10.02.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | Відкритий старт | Web | |||
10 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів | II | TUR | Стамбул | 10.02.19 | 10.02.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
11 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Ю.Білонога у приміщенні серед юнаків 2002-2003. Відкрита першість ОДЮСШ | VI | UKR | Суми | 13.02.19 | 14.02.19 | 2 | КЗ Сумська обласна ДЮСШ, ФЛАСО | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
12 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики у приміщенні | II | TUR | Стамбул | 16.02.19 | 16.02.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
13 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання “Love & Run” | V | UKR | Дніпро | 17.02.19 | 17.02.19 | 1 | ФЛА м. Дніпро, БК “Start Dnipro” | Відкритий старт | Web | |||
14 | Чемпіонат України | Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків | III-IV | UKR | Мукачево | 15.02.19 | 17.02.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Закарпатської обл | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
15 | Кубок України | Кубок України у приміщенні | III | UKR | Київ | 16.02.19 | 16.02.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
16 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту “Меморіал О. Дем’янюка” | III-IV | UKR | Львів | 22.02.19 | 22.02.19 | 1 | ФЛАУ, ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
17 | Міжнародна матчева зустріч | Міжнародна матчева зустріч збірних команд Білорусь-Латвія-Естонія-Франція-Польща-Туретчина-Україна-Літва серед юніорів | II | BLR | Мінськ | 25.02.19 | 26.02.19 | 2 | БФЛА | збірні команди | ||||
БЕРЕЗЕНЬ | ||||||||||||||
18 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Європи у приміщенні | II | GBR | Глазго | 01.03.19 | 03.03.19 | 3 | EA | Команди Федерацій членів EA |
Web | |||
19 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів | III | UKR | Київ | 02.03.19 | 03.03.19 | 3 | Міністерство молоді та спорту, ФЛАУ | області, міста, ФСТ | ||||
20 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | III-IV | UKR | Олешки | 02.03.19 | 02.03.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Херсонської обл | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
Web | |||
21 | Міжнародна матчева зустріч | Міжнародна матчева зустріч збірних команд Білорусь-Франція-Туретчина-Україна серед юнаків | II | TUR | Стамбул | 06.03.19 | 06.03.19 | 2 | ФЛА Туреччини | збірні команди | ||||
22 | Кубок Європи | Кубок Європи з легкоатлетичних метань | II | SVK | Шаморин | 07.03.19 | 11.03.19 | 5 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
23 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання “Ladies Run” | V | UKR | м.Київ | 08.03.19 | 08.03.19 | 1 | ФЛА м. Києва TOP RUNNER | Відкритий старт | Web | |||
24 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 – 2005 р.н. та молодші) | IV | UKR | Київ | 15.03.19 | 17.03.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
Web | |||
25 | Чемпіонат України | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | III-IV | UKR | Ів-Франківськ | 23.03.19 | 24.03.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Івано-Франківської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
Web | |||
26 | Чемпіонат світу | Чемпіонат світу серед ветеранів у приміщенні | II | POL | Турин | 24.03.19 | 30.03.19 | 7 | EMA | Команди федерацій членів EMA | ||||
27 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з метань «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.» | III-IV | UKR | Нова Каховка | 30.03.19 | 30.03.19 | 1 | ФЛАУ, ФЛА Херсонської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
Web | |||
28 | Чемпіонат світу | Чемпіонат світу з кросу | II | DEN | Орхус | 30.03.19 | 30.03.19 | 1 | ІААФ | Команди Федерацій членів ІААФ |
Web | |||
29 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання з трейлу “Кремень-трейл ліги” (5км), “Кагарлік – трейл”, перший етап | V | UKR | Кременчуг | 31.03.19 | 31.03.19 | 1 | ФЛА Полтавської обл КЛБ «Кремень» | Області, міста, ФСТ | Web | |||
КВІТЕНЬ | ||||||||||||||
29 | Чемпіонат України | Чемпіонат України по трейлу. Всеукраїнські змагання “Гуцул трейл” | III-IV | UKR | Вижниця | 06.04.19 | 07.04.19 | 2 | ФЛАУ, Марафонклуб “Киев 42195” | Області, міста, ФСТ | ||||
30 | Чемпіонат області | День спорту та відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з кросу | V | UKR | Дніпро | 06.04.19 | 06.04.19 | 1 | ФЛА м. Дніпро, БК “Start Dnipro” | Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ | ||||
31 | Чемпіонат ABAF | Balkan Half Marathon Championships / 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon/ | II | UKR | Київ | 07.04.19 | 07.04.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Києва, ГО “Бігова Україна”, ABAF | Команди федерацій членів ABAF, відкритий старт | Web | |||
32 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання “Київська десятка” | III | UKR | Київ | 07.04.19 | 07.04.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” Міністерство молоді та спорту, ФЛАУ | області, міста, ФСТ, | ||||
33 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання з трейлу “Кремень-трейл ліги” (10км), “Соснівка – трейл”, другий етап | V | UKR | Кременчуг | 14.04.19 | 14.04.19 | 1 | ФЛА Полтавської обл. КЛБ «Кремень» | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
Web | |||
34 | Всеукраїнські змагання | “Run the World” Львівський напівмарафон | V | UKR | Львів | 14.04.19 | 14.04.19 | 1 | ФЛА Львівської обл. | Відкритий старт | Web | |||
35 | Всеукраїнські змагання |
Нова Пошта Запоріжжя марафон. Чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км та зі спортивної ходьби на 10 км. |
V | UKR | Запоріжжя | 27.04.19 | 27.04.19 | 1 | БК NEWRUN, ФЛА Запорізької обл., | Відкритий старт | ||||
36 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельник та А.Бондарчука | III-IV | UKR | Кам`янець -Подільський | 18.04.19 | 20.04.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Хмельницької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
37 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | IV | UKR | Кропивницький | 23.04.19 | 24.04.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
38 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби | II | GRE | Греція | 20.04.19 | 20.04.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
39 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання VI Харківський міжнародний марафон | V | UKR | Харків | 1 | ФЛА Харківської обл., | Відкритий старт | ||||||
40 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі стрибків у довжіну серед жінок “Стрибки під музику” | III | UKR | Ужгород | 09.05.19 | 09.05.19 | 1 | ФЛА Закарпатської обл., ФЛАУ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
41 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з легкоатлетичних метань та метального багатоборства серед ветеранів | III | UKR | Київ | 24.05.19 | 26.05.19 | 3 | Міністерство молоді та спорту, ФЛАУ | Області, міста, ФСТ | ||||
42 | Всеукраїнські змагання | “Меморіал пам’яті С.М. Гловатого зі спринтерського бігу” | V | UKR | Миколаїв | 27.04.19 | 27.04.19 | 1 | ФЛА Миколаївської обл., ФЛАУ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
43 | Всеукраїнські змагання | Нова Пошта Суми Напівмарафон | V | UKR | Суми | 27.04.19 | 27.04.19 | 1 | БК “NEWRUN”, ФЛА Сумської обл., | Відкритий старт | Web | |||
ТРАВЕНЬ | ||||||||||||||
44 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання за участю міжнародних спортсменів “Кубок Дружби” | V | UKR | Ужгород | 10.05.19 | 10.05.19 | 1 | ФЛА Закарпатської обл., ФЛАУ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
45 | Всеукраїнські змагання | “ХХХХ Миколаївська миля-1609м” | V | UKR | Миколаїв | 02.05.19 | 02.05.19 | 1 | ФЛА Миколаївської обл. | Відкритий старт | ||||
46 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання Wings for life world Run | V | UKR | Київ | 05.05.19 | 05.05.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | Відкритий старт | Web | |||
47 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання з трейлу “Кремень-трейл ліги” (21км),третій етап | V | UKR | Кременчуг | 05.05.19 | 05.05.19 | 1 | ФЛА Полтавської обл КЛБ «Кремень» | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
Web | |||
48 | Всеукраїнські змагання | IV Миколаївський напівмарафон | V | UKR | Миколаїв | 05.05.19 | 05.05.19 | 2 | ФЛА Миколаївської обл. | Відкритий старт | Web | |||
50 | Кубок міста | Кубок м. Києва присвячений 73-й річниці завершення Другої світової війни | V | UKR | Київ | 06.05.19 | 07.05.19 | 2 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
51 | Чемпіонат Світу | Чемпіонат світу з легкої атлетики з естафетного бігу | II | JPN | Йокогама | 11.05.19 | 12.05.19 | 2 | ІААФ | Команди Федерацій членів ІААФ |
Web | |||
52 | Міжнародна матчева зустріч | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Кіпр-Румунія- Ізраїль-Україна | II | ROU | Пітешть | 11.05.19 | 12.05.19 | 2 | збірні команди | Web | ||||
53 | Відкритий змагання | Відкритий змагання з бігу по шосе “Біг Миру”, “Естафета Миру” | V | UKR | Чернівці | 12.05.19 | 12.05.19 | 1 | ФЛА Чернівецької обл. | Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ | ||||
54 | Всеукраїнські змагання | Київ Євро Марафон | V | UKR | м.Київ | 12.05.19 | 12.05.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | відкритий старт | Web | |||
55 | Матчева зустріч | Матчева зустріч міст України «Сила міст 7» забіги на 1500 м чоловіки, жінки. Всеукраїнські спортивні змагання з легкої атлетики під девізом “Хто Ти, Майбуній Олімпіець” | V | UKR | Вінниця | 18.05.19 | 19.05.19 | 2 | ФЛА Вінницької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
56 | Всеукраїнські змагання | 3 всеукраїнські змагання “Олімпійське сузір`я” серед юнаків (2002р.н. та молодше) | VI | UKR | Дніпро | 16.05.19 | 17.05.19 | 2 | ФЛА м. Дніпро. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
57 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з метань на призи О. Крикуна | III-IV | UKR | Умань | 17.05.19 | 18.05.19 | 2 | ФЛА Черкаської обл., ФЛАУ | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
57 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з гірського бігу | II | ROU | 18.05.19 | 18.05.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | ||||
58 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з естафетного бігу | III-IV | UKR | Ужгород | 18.05.19 | 19.05.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
59 | Відкритий змагання | Нова пошта Черкаси Напівмарафон | V | UKR | Черкаси | 19.05.19 | 19.05.19 | 1 | БК “NEWRUN”, ФЛА Черкаської обл., | Відкритий старт | Web | |||
60 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання “Меморіал пам’яті І.Д Ковпака зі стрибків у висоту” | III-IV | UKR | Миколаїв | 19.05.19 | 19.05.19 | 1 | ФЛА Миколаївської обл. | Області, міста, ФСТ | ||||
61 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з гірського бігу (вгору) | III-IV | UKR | смт.Воловець | 02.06.19 | 02.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА закарпатської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
62 | Кубок Європи | Кубок Європи зі спортивної ходьби | II | LTU | Алітус | 19.05.19 | 19.05.19 | 1 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
63 | Чемпіонат міста | Командний чемпіонат міста Києва присвячений Дню Києва | V | UKR | м.Київ | 21.05.19 | 22.05.19 | 2 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
64 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Європи з гірського бігу серед ветеранів | II | CZE | Яскє Лазнє | 23.05.19 | 25.05.19 | 3 | EMA | Команди федерацій членів EMA | Web | |||
66 | Універсіада України | Універсіада України | IV | UKR | Кропивницький | 25.05.19 | 26.05.19 | 1 | МОН, ФЛА Житомирської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
67 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед клубів | III-IV | UKR | Мелітополь | 25.05.19 | 25.05.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Запорізької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
68 | Відкритий змагання | Вінницький напівмарафон | V | UKR | Вінниця | 26.05.19 | 26.05.19 | 1 | ФЛА Вінницької обл. | відкритий старт | Web | |||
69 | Міжнародні Змагання | 4th Interpipe Dnipro Half Marathon | V | UKR | Дніпро | 26.05.19 | 26.05.19 | 1 | ГО “Бігова Україна”, ФЛА м. Дніпро. | Відкритий старт | Web | |||
70 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2006 р.н. та молодше (4-борство) | IV | UKR | Чорноморськ | 24.05.19 | 25.05.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Одеської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
71 | Відкриті змагання | 4-й Перечинський напівмарафон Федора Фекети | V | UKR | Ужгород (Перечин) | 26.05.19 | 26.05.19 | 1 | ФЛА Закарпатської обл. | Відкритий старт | Web | |||
72 | Всеукраїнські змагання | Чемпіонат ФСТ “Динамо” України з легкоатлетичного 4-борства | VI | UKR | Одеса | 29.05.19 | 30.05.19 | 2 | ФСТ Динамо України ФЛА Харківської області | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
73 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання “Гран прі” 1 тур | III | UKR | Мелітополь | 30.05.19 | 30.05.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Запорізької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
ЧЕРВЕНЬ | ||||||||||||||
73 | Міжнародні змагання | Ковельський напівмарафон | V | UKR | Ковель | 01.06.19 | 01.06.19 | 1 | ФЛА Волинської обл., СК “Ковель” | Відкритий старт | Web | |||
74 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України серед юніорів | IV | UKR | Бахмут | 01.06.19 | 02.06.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Донецької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Відмінено | |||
75 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання Дитячий мінімафафон | VI | UKR | Суми | 01.06.19 | 01.06.19 | 1 | БК “TOPRUNNERS” ФЛА Сумської обл. | Відкритий старт | ||||
76 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих , юніорів та юнаків Чемпіонат України з багатоборства серед молоді | III-IV | UKR | Луцьк | 08.06.19 | 09.06.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Донецької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
77 | Чемпіонат Світу | Чемпіонат світу по трейлу | II | POR | Міранда-ду-Корву | 08.06.19 | 08.06.19 | 1 | ІААФ | Команди Федерацій членів ІААФ |
Web | |||
78 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз) | III-IV | UKR | Мукачево | 09.06.19 | 09.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Закарпатської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
79 | Міжнародні Змагання | 4th Grand Prix Lviv Half Marathon | V | UKR | Львів | 09.06.19 | 09.06.19 | 1 | ГО “Бігова Україна”, ФЛА Львівської обл.. | Відкритий старт | Web | |||
80 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання “Гран прі” 2 тур | III | UKR | Кропивницький | 11.06.19 | 11.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
81 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) | IV | UKR | Кропивницький | 13.06.19 | 15.06.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
82 | Чемпіонат України | Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді | III-IV | UKR | Суми | 16.06.19 | 16.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Сумської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
83 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція) | III-IV | UKR | Сколе | 16.06.19 | 16.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
84 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | IV | UKR | Кропивницький | 18.06.19 | 20.06.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Дніпропетровської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
85 | Всеукраїнські змагання | Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики | V | UKR | Львів | 19.06.19 | 19.06.19 | 1 | ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
86 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед молоді | IV | UKR | Кропивницький | 22.06.19 | 23.06.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
87 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання Half marathon “I am Ukrainian” | V | UKR | Львів | 23.06.19 | 23.06.19 | 1 | ФЛА Львівської обл. | Відкритий старт | ||||
88 | Європейські ігри | Європейські ігри | II | BLR | Мінськ | 23.06.19 | 28.06.19 | 6 | МОК, ЄА | збірні команди | Web | |||
89 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного триборства серед юнаків 2006-2007 р.н. | VI | UKR | Чорноморськ | 26.06.19 | 27.06.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Одеської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
90 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед юніорів | IV | UKR | Луцьк | 28.06.19 | 30.06.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Волинської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
91 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з 48 годинного бігу | III-IV | UKR | Вінниця | 28.06.19 | 30.06.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Вінницької обл., МК “Шрі Чинмоя” | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
92 | Міжнародна матчева зустріч | Міжнародна матчева зустріч юнаків Україна – Туреччина -Білорусь – Польша – Румунія | II | UKR | Київ | 29.06.19 | 29.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Києва | збірні команди | Web | |||
93 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі стрибків в висоту “Меморіал В.Лонського” | III-IV | UKR | Бердичів | 29.06.19 | 29.06.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Житомирської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
94 | Міжнародні змагання | 1-й Міжнародний матч з легкої атлетики серед ветеранів Кубок “Співдружності” серед країн Білорусь, Латвія, Литва, Польща, Туреччина, Україна, Чехія, Естонія. | II | BLR | Гродно | 29.06.19 | 30.06.19 | 2 | ||||||
95 | Всеукраїнські змагання | 3-й Київський Ультра марафон. Відкритий чемпіонат України серед любителів з бігу по шосе на 100 та 50 км | V | UKR | Київ | 30.06.19 | 30.06.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | відкритий старт | ||||
96 | Міжнародні змагання | Міжнародні змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби “Луцька десятка” | III-IV | UKR | Луцьк | 30.06.19 | 30.06.19 | 1 | ФЛАУ, ФЛА Волинської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
ЛИПЕНЬ | ||||||||||||||
97 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійських чемпіонів Одещини (юнаки 2002-2005р.н.) | VI | UKR | Чорноморськ | 03.07.2019 | 04.07.2019 | 2 | ФЛА Одеської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
98 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів | II | ROU | 02.07.19 | 03.07.19 | 3 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | ||||
99 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з метань пам`яті ЗТУ Л.Смелаша та А.Кончиця | III-IV | UKR | Київ | 05.07.19 | 07.07.19 | 3 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
100 | Всеукраїнські змагання | VIII Всеукраїнські Літні Ігри ветеранів спорту України | V | UKR | Дніпро | 05.07.19 | 07.07.19 | 3 | ||||||
101 | Кубок Європи | Кубок Європи 10 000 м | II | GRB | Лондон | 06.07.19 | 07.07.19 | 2 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
102 | Чемпіонат Європи | Командний чемпіонат Європи з багатоборств Суперліга | II | UKR | Луцьк | 06.07.19 | 07.07.19 | 2 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
103 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Европи з гірського бігу | II | SUI | Церматт | 07.07.19 | 07.07.19 | 1 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
104 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Європи серед молоді | II | SWE | Ельве | 11.07.19 | 14.07.19 | 4 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
105 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юнаків | II | SRB | 13.07.19 | 13.07.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | ||||
106 | Чемпіонат міста | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики. Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики | V | UKR | Київ | 12.07.19 | 13.07.19 | 2 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
107 | Відкриті змагання | Відкриті змагання “Забіг босоніж” | V | UKR | Київ | 14.07.19 | 14.07.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | відкритий старт | ||||
108 | Міжнародні змагання | “Kyiv Athletics Festival” на призи президента ФЛАК В.Грінюка | V | UKR | Київ | 16.07.19 | 16.07.19 | 1 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
109 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Європи серед юніорів | II | SWE | Борос | 18.07.19 | 21.07.19 | 4 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
110 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання “Нічна 10-ка” | V | UKR | Дніпр | 20.07.19 | 20.07.19 | 1 | ФЛА м. Дніпро, БК “Start Dnipro” | Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ | Web | |||
111 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання “Гран прі” 3 тур | III | UKR | Кропивницький | 20.07.19 | 20.07.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
112 | Олімпійський фестиваль | Європейський юнацький Олімпійський фестиваль | II | AZE | Баку | 20.07.19 | 28.07.19 | 9 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
113 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | III-IV | UKR | Луцьк | 25.07.19 | 26.07.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
114 | Європейські Ігри | Європейські Ігри Майстрів | II | ITA | Турин | 26.07.19 | 04.08.19 | 10 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
||||
115 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з естафетного бігу | II | TUR | Ерзурум | 27.07.19 | 28.07.19 | 2 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
116 | Міжнародні змагання | Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “Володимирські висоти” | III-IV | UKR | Володимир-Волинський | 27.07.19 | 27.07.19 | 1 | ФЛАУ, ФЛА Волинської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
117 | Всесвітня універсіада | Всесвітня універсіада | II | Неаполь | 08.07.19 | 13.07.19 | Web | |||||||
СЕРПЕНЬ | ||||||||||||||
118 | Чемпіонат Європи | Командний чемпіонат Європи (Суперліга) | II | POL | Бидгощ | 09.08.19 | 11.08.19 | 3 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
119 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання Харківський 6-годинний ультра марафон | V | UKR | Харків | 04.08.19 | 04.08.19 | 1 | ФЛА Харківської обл. | Відкритий старт | ||||
120 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів | II | ITA | Венеція | 05.09.19 | 15.09.19 | 11 | EMA | Команди федерацій членів EMA | Web | |||
121 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання XXXIV Міжнародний легкоатлетичний марафон “Визволення” | V | UKR | Харків | |||||||||
122 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. | III-IV | UKR | Луцьк | 20.08.19 | 23.08.19 | 4 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
123 | Відкриті змагання | Забіг в Пирогові | V | UKR | Київ | 24.08.19 | 24.08.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | відкритий старт | Web | |||
124 | Відкриті змагання | Всеукраїнські змагання “4-й Забіг у вишиванках у Дніпрі” | V | UKR | Дніпро | 24.08.19 | 24.08.19 | 1 | ФЛА м. Дніпро, БК “Start Dnipro” | відкритий старт | Web | |||
125 | Відкриті змагання | Забіг у вишиванках | V | UKR | Київ | 24.08.19 | 24.08.19 | 1 | ФЛА м. Києва | Відкритий старт | Web | |||
ВЕРЕСЕНЬ | ||||||||||||||
126 | Чемпіонат Світу | Чемпіонат Світу з гірського бігу (вгору-вниз) | II | за призначенням | ||||||||||
127 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед дорослих | II | BUL | Правец | 02.09.19 | 03.09.19 | 2 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
128 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на 5000м ( за запрошенням) | V | UKR | Вінниця | 07.09.19 | 07.09.19 | 1 | ФЛА Вінницької обл | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
129 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з напівмарафону / Нова Пошта Полтава напівмарафон | III | UKR | Полтава | 01.09.19 | 01.09.19 | 1 | ФЛА Полтавської обл | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР, Відкритий старт | Web | |||
130 | Відкриті змагання | Відкриті змагання трейл біг “Арабатська Стрілка” | V | UKR | Генічеськ | 08.09.19 | 08.09.19 | 1 | ФЛА Херсонської обл обл | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
131 | Всеукраїнські змагання | Нова Пошта Космічний Напівмарафон | V | UKR | Житомир | 08.09.19 | 08.09.19 | 1 | БК “NEWRUN”, ФЛА Житомирської обл | відкритий старт | Web | |||
132 | Всеукраїнські змагання | Intersport Run UA | V | UKR | Київ | 08.09.19 | 08.09.19 | 1 | ФЛА м. Києва, ГО “Бігова Україна” | Відкритий старт | ||||
133 | Кубок України | Кубок України | III | UKR | Дніпро | 13.09.19 | 14.09.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Дніпро. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Відмінено | |||
134 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі стрибків з жердиною “Зірковий розбіг” | V | UKR | Миколаїв | 15.09.19 | 15.09.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Миколаївської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
135 | Відкриті змагання | Всеукраїнська студентська естафета | VI | UKR | Київ | 15.09.19 | 15.09.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | Відкритий старт | ||||
135 | Міжнародні Змагання | 4th Odesa Half Marathon | V | UKR | Одеса | 15.09.19 | 15.09.19 | 1 | ГО “Бігова Україна”, ФЛА Одеської обл | відкритий старт | Web | |||
136 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання “2-й Ужгородський напівмарафон” | V | UKR | Ужгород | 15.09.19 | 15.09.19 | 1 | ФЛА Закарпатської обл | відкритий старт | ||||
137 | Чемпіонат України | «Run the World. Львівська десятка» Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | III-IV | UKR | Львів | 15.09.19 | 15.09.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР, Відкритий старт | Web | |||
138 | Відкриті змагання | Відкриті змагання на призи Олімпійців, Кубок ЗТУ Зорніка В.Р. | V | UKR | м.Коростишів | 15.09.19 | 15.09.19 | 1 | ФЛА Житомирської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
139 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання Марафон “Наш Краматорськ”. Чемпіонат Донецької області на 5км | V | UKR | Краматорськ | 21.09.19 | 21.09.19 | 1 | ФЛА Донецької обл., БК “TOPRUNNERS” | відкритий старт | ||||
140 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з 12 та 24 годинного бігу | III-IV | UKR | Київ | 21.09.19 | 22.09.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Києва, МК “Шрі Чинмоя” | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
141 | Чемпіонат України | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР (2002 р.н. та молодші) | IV | UKR | Кропивницький | 20.09.19 | 22.09.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Кіровоградської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
142 | Міжнародні Змагання | Міжнародні Змагання 4-й АТБ Dnipro Marathon | V | UKR | Дніпро | 22.09.19 | 22.09.19 | 1 | ФЛА м. Дніпро, БК “Start Dnipro” | відкритий старт | Web | |||
143 | Всеукраїнські змагання | Нова Пошта Чернігів напівмарафон | V | UKR | Чернігів | 22.09.19 | 22.09.19 | 1 | БК “NEWRUN”, ФЛА Чернігівської обл | відкритий старт | Web | |||
144 | Міжнародні Змагання | 6-й Івано-Франківський півмарафон | V | UKR | Івано-Франківськ | 22.09.19 | 22.09.19 | 1 | ФЛА Івано-Франківської обл | відкритий старт | Web | |||
145 | Командний чемпіонат України | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та мол.) | IV | UKR | Кропивницький | 30.09.19 | 01.10.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА м. Дніпро. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
146 | Кубок України | Кубок України з легкої атлетки серед ветеранів | III | UKR | Чорноморськ | 27.09.19 | 29.09.19 | 3 | Міністерство молоді та спорту, ФЛАУ | області, міста, ФСТ | Web | |||
147 | Чемпіонат Світу | Чемпіонат Світу | II | QAT | Доха | 28.09.19 | 06.10.19 | 9 | ІААФ | Команди Федерацій членів ІААФ |
Web | |||
148 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з бігу на 1 милю | III-IV | UKR | Чернівці | 29.09.19 | 29.09.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Чернівецької обл, СК “І.Гешко” | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
ЖОВТЕНЬ | ||||||||||||||
149 | Міжнародні Змагання | 10th Wizz Air Kyiv City Marathon | V | UKR | Київ | 06.10.19 | 06.10.19 | ГО “Бігова Україна” ФЛА м. Києва | Відкритий старт | Web | ||||
150 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді. XVI “Білоцерківський марафон” 2019 | III-IV | UKR | Біла Церква | 06.10.19 | 06.10.19 | 1 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Київської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
151 | Чемпіонат України |
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби “Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»” |
III-IV | UKR | Ів-Франківськ | 19.10.19 | 20.10.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Івано-Франківської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
152 | Всеукраїнські змагання | 2-й Криворізький напівмарафон | V | UKR | Кривий Ріг | 13.10.19 | 13.10.19 | 1 | ФЛАДО, БК “TOPRUNNERS” | Відкритий старт | Web | |||
153 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків. | IV | UKR | Лазурне | 12.10.19 | 13.10.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Херсонської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
154 | Всеукраїнські змагання | Нова Пошта Напівмарафон | V | UKR | 13.10.19 | 13.10.19 | 1 | БК “NEWRUN” | відкритий старт | Web | ||||
155 | Всеукраїнські змагання | Відкриті змагання з метань присвячені 76-й річниці визволення м.Києва від фашистських загарбників | V | UKR | Київ | 18.10.19 | 19.10.19 | 2 | ФЛА м. Києва | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
156 | Міжнародні Змагання | 3rd Zaporizhstal Half Marathon | V | UKR | Запоріжжя | 20.10.19 | 20.10.19 | 1 | ГО “Бігова Україна”, ФЛА Запорізької обл. | відкритий старт | Web | |||
157 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби “Кубок Карпат” | III-IV | UKR | Мукачево | 01.11.19 | 02.11.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
157 | Чемпіонат Світу | Чемпіонат світу з 24 годинного бігу | II | FRA | Альбі | 26.10.19 | 27.10.19 | 2 | ІААФ | Команди Федерацій членів ІААФ |
Web | |||
158 | Всеукраїнські змагання | Ukraine Amateurs Cross Country Cup | V | UKR | Київ | 27.10.19 | 27.10.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | Відкритий старт | Web | |||
159 | Чемпіонат України | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | III-IV | UKR | Ужгород | 30.10.19 | 31.10.19 | 2 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Закарпатської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
ЛИСТОПАД | ||||||||||||||
160 | Всеукраїнські змагання | Нова Пошта Миколаїв Напівмарафон | V | UKR | Миколаїв | 03.11.19 | 03.11.19 | 1 | БК “NEWRUN” , ФЛА Миколаївської обл. | відкритий старт | Web | |||
161 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з марафону | II | SRB | Белград | 03.11.19 | 03.11.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
162 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з метань пам`яті ЗТУ Є. Сюча | III-IV | UKR | Мукачево | 07.11.19 | 10.11.19 | 3 | ФЛАУ, Міністерство молоді та спорту, ФЛА Закарпатської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
163 | Чемпіонат ABAF | Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з кросу | II | MNE | Беране | 09.11.19 | 09.11.19 | 1 | ABAF | Команди федерацій членів ABAF | Web | |||
164 | Чемпіонат Світу | Чемпіонат світу з гірського бігу (довга дистанція) | II | ARG | Неукен | 16.11.19 | 16.11.19 | 1 | ІААФ | Команди Федерацій членів ІААФ |
Web | |||
165 | Відкриті змагання | 5-й легкоатлетичний пробіг “Втеча з Міжигр`я” | V | UKR | Київ | 24.11.19 | 24.11.19 | 1 | ФЛА м. Києва, БК “TOPRUNNERS” | Відкритий старт | Web | |||
165A | Всеукраїнскі змагання | Всеукраїнські змагання серед школярів та студентів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті Заслуженого тренера СРСР А. Я. Коваленка | V | UKR | Бровари | 30.11.19 | 01.12.19 | 2 | МОН України | ТФЛА | ||||
ГРУДЕНЬ | ||||||||||||||
165B | Всеукраїнскі змагання | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики | V | UKR | Суми | 06.12.19 | 07.12.19 | 2 | МОН України | ТФЛА | ||||
166 | Чемпіонат Європи | Чемпіонат Європи з кросу | II | POR | Лісабон | 08.12.19 | 08.12.19 | 1 | ЄА | Команди Федерацій членів ЄА |
Web | |||
167 | Кубок України | Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів | III | UKR | Київ | 20.12.19 | 22.12.19 | 3 | Міністерство молоді та спорту, ФЛАУ | області, міста, ФСТ | ||||
168 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “Фестиваль бігу 2019” | V | UKR | Львів | 14.12.19 | 14.12.19 | 1 | ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
169 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі стрибків ( жердина, довжина, висота, потрійний) на призи ЗТУ В.А. Петрова | V | UKR | Бахмут | 20.12.19 | 21.12.19 | 2 | ФЛА Донецької обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
170 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного 5-борства на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова та його тренера ЗТУ В.Я. Кацмана | V | UKR | Одеса | 19.12.19 | 19.12.19 | 1 | ФЛА Одеської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
171 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “Новорічний день стрибуна” | V | UKR | Львів | 19.12.19 | 20.12.19 | 1 | ФЛА Львівської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | ||||
172 | Всеукраїнські змагання | Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь доразового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | III-IV | UKR | Суми | 21.12.19 | 21.12.19 | 1 | ФЛА Сумської обл. | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР | Web | |||
173 | Відкриті змагання | Відкрита першість СК “Легіон” у приміщенні | V | UKR | Львів | 26.12.19 | 26.12.19 | 1 | ФЛА Львівської обл., СК “Легіон” | Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |