Склад збірної України на юніорський чемпіонат світу-2018

 
Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України з легкої атлетики, яка 10-15 липня у Тампере (Фінляндія) візьме участь в чемпіонаті світу серед юніорів.
 
ЮНІОРКИ
 400 м, 4х400 м
 Кайсен Тетяна
 Дніпропетровська обл.
 400 м з/б, 4х400 м
 Безшийко Тетяна
 Черкаська обл.
 400 м з/б, 4х400 м
 Шостак Мар’яна
 Львівська обл.
 4х400 м
 Радюк Олена
 Донецька обл.
 4х400 м
 Мучарова Євгенія
 Сумська обл.
 1500 м
 Ковба Вікторія
 м. Київ
 5000 м
 Семьонова Богдана
 Донецька обл.
 100 м з/б
 Осокіна Анастасія
 Дніпропетровська обл.
 потрійний
 Адамчук Марія
 Дніпропетровська обл.
 ядро
 Кравченко Тетяна
 Київська обл.
 ядро
 Хопяк Ганна
 Харківська обл.
 диск
 Гаркуша Дар’я
 Дніпропетровська обл.
 спис
 Зарицька Олександра
 Київська обл.
 семиборство, спис
 Шух Аліна
 Київська обл.
 семиборство
 Діханова Дар’я
 Харківська обл.
 
ЮНІОРИ
 100 м, 4х100 м
 Макух Василь
 Тернопільська обл.
 4х100 м
 Костриця Ерік
 Волинська обл.
 4х100 м
 Пирогов Олександр
 Донецька обл.
 довжина, 4х100 м
 Авраменко Андрій
 м. Київ
 110 м з/б
 Овчаренко Олексій
 Харківська обл.
 110 м з/б
 Василевський Андрій
 Миколаївська обл.
 ходьба 10 км
 Кононенко Віктор
 Харківська обл.
 ходьба 10 км
 Синдюк Андрій
 Волинська обл.
 висота
 Лавський Владислав
 Львівська обл.
 висота
 Нікітін Дмитро
 Житомирська обл.
 жердина
 Шевцов Тарас
 Харківська обл.
 жердина
 Кравченко Ілля
 Київська обл.
 потрійний
 Коноваленко Артем
 Донецька обл.
 потрійний
 Малишенко Артур
 Дніпропетровська обл.
 ядро
 Левченко Артем
 Харківська обл.
 молот
 Гаврилюк Михайло
 Івано-Франківська обл.
 молот
 Кохан Михайло
 Дніпропетровська обл.
 спис
 Палій Павло
 Волинська обл.
 спис
 Лепель Олексій
 Київська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Пронін Євген
 керівник делегації
 Ромащук Хрестина
 team leader
 Курбаков Олег
 старший тренер
 Мельник Валерій
 лікар
 Лихошерстов Дмитро
 масажист
 Виноградов Валерій
 масажист
 Маланюк Ярослав
 тренер
 Шух Майя
 тренер
 Дуда Богдан
 тренер
 Скалоцька Мирослава
 тренер
 Шевцов Віктор
 тренер
 Полінкова Надія
 тренер
 Римко Віктор
 тренер
 Шаповалова Ірина
 тренер
 Вегнер Олег
 тренер (запас)
 Виноградова Олена
 лікар (запас)
 Сендецький Юрій
 тренер (запас)

 

Joomla template by ByJoomla.com